Kontakt

Besöksadress

Sandeng AB
Norra Ågatan 10A
41664 Göteborg


Jörgen

Jörgen Sandell

Projekt, utställningar och offerering

031-40 28 47

jorgen@sandeng.se

Lena

Lena Engdahl

Framkallning, C-print, porträttfoto och fakturering

031-40 28 46

lena@sandeng.se

Anna

Anna Dahlgren

Projekt & Event, marknad, sälj, offerter och Sandeng art

073 546 76 06

anna@sandeng.se

David

David Ahlbom

Ekonomi

031-40 28 42

david@sandeng.se

Camilla

Camilla Malmgren

Photo finishing och efterbehandling

031-40 28 44

camilla@sandeng.se

Jonas

Jonas Wettre

Prepress, inkjet och fine art

031-40 28 44

jonas@sandeng.se

Lisa

Alicia Wennstig

Content & sales

073-030 44 03

alicia@sandeng.se

Mattias

Mattias Johansson

Prepress, inkjet och fine art

031-40 28 44

mattias@sandeng.se


Postadress

Sandeng AB
Norra Ågatan 10

41664 Göteborg